Lentvaris

Trakų meno mokyklos Lentvario skyrius įsikūrė 1980 m.

2008 metais persikėlė į naujas patalpas Lentvario “Versmės” gimnazijoje. Šiuo metu jaunieji miestelio gyventojai turi galimybę išmokti groti fortepijonu, akordeonu ir smuiku. Skyriuje dirba mokytojos metodininkės Rasa Kanišauskaitė, Loreta Bakučionienė, Roma Gorlačiovienė. vyresniosios mokytojos Natalija Burdienė, Ingrida Šimulionienė ir Vaida Baronienė.

 

Simbolinę skyriaus atidarymo juostą perkirpo tuometinis Trakų miesto meras Edmundas Malūkas ir Trakų meno mokyklos direktorė Neringa Mišeikienė

Nuotraukoje: Simbolinę skyriaus atidarymo juostą perkirpo tuometinis Trakų rajono meras Edmundas Malūkas ir Trakų meno mokyklos direktorė Neringa Mišeikienė.
 

Laureatai

Nuotraukoje: Goda Bendzelauskaitė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė) ir Nerijus Čepulis (mokyt. Sigitas Gumuliauskas) – VIII-ojo Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalio nominantai geriausio ansamblinio muzikavimo kategorijoje ir IX-ojo Lietuvos muzikos ir meno mokyklų ansamblių festivalio-konkurso “Klasika ir džiazas” 1-osios vietos laimėtojai. Nuotraukoje – su mokytoja Rasa Kanišauskaite ir komisijos nariu Vilimantu Vitartu.

 

Moksleiviai nuolat dalyvauja miesto ir šalies kultūriniame gyvenime, yra organizuojami svečių koncertai ir atviros pamokos.

 
Nuotraukoje: Trakų meno mokyklos Lentvario skyriaus antros klasės mokiniai ir jų mokytojos po koncerto.  

Nuotraukoje:  Koncertas Lentvario lopšelyje-darželyje “Svajonėlė”.
 
Nuotraukoje: Iš kairės – Kamilė Kiudulaitė ir Eva Utorovičiūtė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė), dalyvavusios respublikiniame fortepijoninių ansamblių festivalyje ” Šokių pasaulyje”, kuris vyko savo giliomis tradicijomis ir kultūriniais renginiais garsioje šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Šį festivalį jau tryliktą kartą organizavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla.
 

 Atviros pamokos

 
Nuotraukoje:  Profesorė Veronika Vitaitė veda pamoką 2 kl. mokinei Airidei Stankevičiūtei (mokyt. Rasa Kanišauskaitė).
 
 
 
 Nuotraukoje: Vargonininko Vido Pinkevičiaus koncertas-susipažinimas su vargonais Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje.
 

2021 metais atidarytas Trakų meno mokyklos šokio skyrius Lentvaryje.

Šiuo metu su mokiniais dirba vyresnioji mokytoja Birutė Mažrimienė ir koncertmeisterė Božena Račinska.

Nuotraukoje: Lentvario šokio skyriaus I klasės mokiniai (mokyt. Birutė Mažrimienė), dalyvauja Trakų meno mokyklos koncerte „Mes – laisvės vaikai“.