Jubiliejus

 Iškilmingai paminėtas Trakų meno mokyklos 50-metis

2017 metų Trakų miesto šventė prasidėjo dideliu ir reikšmingu renginiu – Trakų meno mokyklos 50-mečio paminėjimu. Birželio 2 dieną įvykusiame jubiliejiniame renginyje netrūko nei sentimentalių prisiminimų, nei džiaugsmingą dabartį atskleidžiančių emocijų.

Trakų kultūros rūmų fojė buvo atidaryta retrospektyvinė dailės skyriaus mokinių kūrybos paroda „Bėgantis laikas – žvilgsnis atgal”, o į šventę kvietė aikštėje šalia kultūros rūmų koncertavę mokyklos muzikos ir šokių kolektyvai.

„Penkių dešimtmečių crescendo” – koncerto pavadinimas, puikiai atspindintis visą meno mokyklos istoriją, prasidėjusią nuo vienos akordeono klasės, o šiandien išsivysčiusią į gausius muzikos, dailės ir šokio skyrius, padalinius Lentvaryje ir Aukštadvaryje turinčią mokyklą.

Trakų kultūros rūmų didžiąją salę pripildė buvę ir esami mokyklos mokiniai, tėveliai, mokytojai, šventės svečiai. Buvusios mokyklos mokinės, o dabar žinomos Lietuvoje režisierės Editos Kabaraitės kūrybiniu sprendimu, Jubiliejiniame koncerte mokyklos mokinių bei mokytojų atliekamų muzikinių ir šokių numerių intarpuose buvo rodoma filmuota medžiaga, suskirstyta mokyklos veiklos dešimtmečiais. Didelio susidomėjimo sulaukė ne tik archyviniai foto kadrai, bet ir interviu su ilgamete direktore Filomena Majauskaite, šiuo metu mokyklai vadovaujančia Neringa Mišeikiene, buvusia mokine, o šiandien – Trakų rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, tėvelių atstove Lina Stakniene ir mokyklos absolventu Laurynu Tumėnu.

Nenuostabu, jog Trakų meno mokyklą, išugdžiusią daug muzikantų, muzikos pedagogų, kitų sričių meno profesionalų, aktyviai vykdančią koncertinę, projektinę respublikinę bei tarptautinę veiklą, susirinko didelis norinčių pasveikinti būrys. Mokyklos mokytojai apdovanoti Trakų rajono savivaldybės merės Editos Rudelienės bei švietimo skyriaus vedėjos Dalios Dzigienės padėkos raštais. Visi noriai sveikino su švente ir fotografavosi prie sienelės su gausiais rėmėjų logotipais, dalino šypsenas ir gražius žodžius. Šventė pavyko!

Akimirkos iš Trakų meno mokyklos 50-mečio:

                                                                                               
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 _________________________________________________________________________________
 
 Akimirkos iš Trakų meno mokyklos 40-mečio: