Profesinis modulis

Profesinės linkmės muzikos ugdymo modulio_mokinių sąrašas_ 2017-2018

Profesinės linkmės muzikos ugdymo modulio_mokinių sąrašas_2016-2017

Profesinės linkmės muzikos ugdymo modulio mokinių pasiekimai

Nuotraukose: IV respublikinis profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio mokinių festivalis-koncertas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje. 2015 m. lapkričio 18 d.

Nuotraukoje: Viduryje – pianistė Airidė Stankevičiūtė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė) pasibaigus VII-ajam jaunimo muzikos festivalio „Su muzika per Europą“ koncertui institute „Colle la Salle“ Romoje. 2015 m. spalio 24 d.
.

Nuotraukoje: V-ojo respublikinio jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos festivalio-konkurso “Atlėk, sakale” Alytuje 1 vietos laureatas Kristupas Kiršis (mokyt. Kastytis Mikiška). 2015 m. spalio 24 d.

.

Nuotraukoje: Lietuvos mokinių konkurso “Muzikos olimpas” 3 vietos laureatė Airidė Stankevičiūtė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė). 2015 m. kovo 14 d.

Nuotraukoje: Goda Bendzelauskaitė ir Nerijus Čepulis – VIII-ojo Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalio nominantai geriausio ansamblinio muzikavimo kategorijoje ir IX-ojo Lietuvos muzikos ir meno mokyklų ansamblių festivalio-konkurso “Klasika ir džiazas” 1-osios vietos laimėtojai. Nuotraukoje – su mokytoja Rasa Kanišauskaite ir komisijos nariu Vilimantu Vitartu. 2015 m. kovo mėn.

Nuotraukoje: III tarptautinio jaunimo muzikos festivalio-konkurso “Su muzika per Europą” 2014 baigiamasis koncertas M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje. Pianistė Airidė Stankevičiūtė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė) ir pianistas Rokas Zubovas. 2014 m. spalio 1 d.

Nuotraukoje: III tarptautinio jaunimo muzikos festivalio-konkurso “Su muzika per Europą” 2014 baigiamasis koncertas Lietuvos edukologijos universitete. Pianistė Goda Bendzelauskaitė (mokyt. Rasa Kanišauskaitė) ir eufonininkas Nerijus Čepulis (mokyt. Sigitas Gumuliauskas). 2014 m. spalio 10 d.

Nuotraukose: Profesinio modulio mokinių koncertas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje. 2013 m. lapkričio 20 d.