Parodos

Nuo 2020 m. rugsėjo 25 d. Trakų meno mokyklos Meno galerijoje eksponuojama tapybos ir keramikos darbų paroda ,,MINTYS IR SPALVOS“ .

2012 m. Aukštadvaryje veiklą pradėjo Trakų meno mokyklos šokio ir dailės skyriai. Dailės skyriaus mokiniai uoliai mokėsi, entuziastingai dalyvavo parodose, renginiuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Daugybė mokinių tapo laureatais, bronzos, sidabro ir aukso medalininkais. Paroda ,,Mintys ir spalvos“- ilgo ir kruopštaus kūrybinio darbo vaisius. Tai 2017-2018 mokslo metų baigiamieji tapybos, bei keramikos darbai. Juose atsispindi meilė gamtai, muzikai, dailei. Drąsūs spalvų deriniai, įvairūs ornamentai, ekspresyvios linijos, žaismingai perteiktos mintys kviečia pasinerti į fantazijų ir apmąstymų pasaulį.

Mokytoja Nijolė Mečkovskaja

***
2020 m. spalio 13 d.- lapkričio 17 d. Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Aukštadvario filiale eksponuojamos dvi parodos!
Paroda ,,Aukštadvaris“ – 2019 metų mokinių tapybos darbai, kuriuose atsispindi meilė ir pagarba savo miesteliui. Darbai kviečia pakeliauti po apylinkes, pasigrožėti architektūra – užlipti ant piliakalnio naktį, šviečiant mėnesienai, ar nusileisti į „Velnio duobę‘‘, aplankyti „Kartuvių kalną“, kur tarp medžių blaškosi praeities šešėliai, o gal tiesiog pasigrožėti auksiniais rudens lapais šalia ,,Aukštadvario vienuolyno“…
Paroda „Kambarys“ – 2020 metų mokinių erdvinės plastikos darbai. Jie buvo sukurti mokantis nuotoliniu būdu. Puikus pavyzdys, kaip pasitelkus vaizduotę, kantrybę, kūrybiškumą vaikai pagamino, intriguojančius (vonios, svetainės, vaiko…) mini kambarius, naudodami neįtikėtinas medžiagas!
Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės mokytoja Nijolė Mečkovskaja
L

Trakų viešoji biblioteka

2020-02-21/03-28

Trakų meno mokykos, dailės skyriaus

3, 4 ir 5 klasių mokinių darbų paroda

„Gyvybė – gyvenimas menu‘‘

Mokytojas Jonas Mečkovskij

***

Nuo 2019 m. gruodžio 19 d. iki 2020 m. sausio 14 d. PMC Aukštadvario skyriaus priesalyje (Technikumo g. 1),  eksponuojama tapybos darbų paroda „AUKŠTADVARIS“. Su didele meile ir pagarba Aukštadvarį tapė Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės V klasės mokiniai. Mokytoja Nijolė Mečkovskaja.

***

2019 m. lapkričio 22 d. – gruodžio 19 d. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos fojė vyksta Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės 2017/2018 m. m. piešimo baigiamųjų darbų paroda ,,Miškas“. Norisi kartu pasižiaugti jaunųjų dailininkų darbais ir pasidalinti parodos akimirkomis.

***

2019-11-13/2020-02-13  Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje eksponuojama Trakų meno mokyklos mokinių dailės darbų paroda ,,Valanda su daile” (mokytojas Jonas Mečkovskij). Parodoje galime pamatyti Vilniaus senamiesčio miniatiūras, natiurmortus, namų vidaus interjero sprendimus, tai pažintis su piešimo ir kompozicijos užduotimis, atliekamomis pamokų metu.

***

2019 m. spalio 28 d. Trakų meno mokykloje įvyko meno galerijos atidarymas ir parodos „Vietos pojūtis: gamta, istorija, tautosaka“ pristatymas.