Parodos

Trakų viešoji biblioteka

2020-02-21/03-28

Trakų meno mokykos, dailės skyriaus

3, 4 ir 5 klasių mokinių darbų paroda

,, Gyvybė – gyvenimas menu”

Mokytojas Jonas Mečkovskij

***

Nuo 2019 m. gruodžio 19 d. iki 2020 m. sausio 14 d. PMC Aukštadvario skyriaus priesalyje (Technikumo g. 1),  eksponuojama tapybos darbų paroda „AUKŠTADVARIS“. Su didele meile ir pagarba Aukštadvarį tapė Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės V klasės mokiniai. Mokytoja Nijolė Mečkovskaja.

***

Lapkričio 22 d. – gruodžio 19 d. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos fojė vyksta Trakų meno mokyklos Aukštadvario skyriaus dailės 2017/2018 m. m. piešimo baigiamųjų darbų paroda ,,Miškas“. Norisi kartu pasižiaugti jaunųjų dailininkų darbais ir pasidalinti parodos akimirkomis.

***

2019-11-13/2020-02-13  Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje eksponuojama Trakų meno mokyklos mokinių dailės darbų paroda ,,Valanda su daile” (mokytojas Jonas Mečkovskij). Parodoje galime pamatyti Vilniaus senamiesčio miniatiūras, natiurmortus, namų vidaus interjero sprendimus, tai pažintis su piešimo ir kompozicijos užduotimis, atliekamomis pamokų metu.

***

Spalio 28 d. Trakų meno mokykloje įvyko meno galerijos atidarymas ir parodos Vietos pojūtis: gamta, istorija, tautosaka“ pristatymas