Mokytojai

1
Neringa Mišeikienė
Direktorė,
Fortepijono mokytoja metod.
2
Rasa Kanišauskaitė
Metodinio pogrupio koordinatorė
Mokyklos tarybos pirmininkė
Fortepijono mokytoja metod., koncertmeisterė-metodininkė
(Trakų MM ir Lentvario skyrius)
3
Jovita Tumasonienė
Fortepijono vyr. mokytoja, koncertmeisterė- metodininkė
4
Laima Smolskaitė Sarpalė
Fortepijono vyr. mokytoja 
5
Asta Kvasytė 
Fortepijono mokytoja, koncertmeisterė- metodininkė
6
Loreta Bakučionienė
Fortepijono mokytoja metod.
(Trakų MM ir Lentvario skyrius)
7
Natalija Burdienė
Fortepijono vyr. mokytoja
 (Lentvario skyrius )
8
Rasa Mikiškienė
Metodinio pogrupio koordinatorė
Akordeono mokytoja metod.,
L.e.p. pavaduotoja ugdymui
9
Martynas Žemaitis
Akordeono prad. mokytojas
10
Vaida Baronienė
Pavaduotoja ugdymui
Akordeono vyr. mokytoja
11
Ieva Tijūnėlienė 
Metodinės grupės pirmininkė
Smuiko mokytoja metod.,
12
Ingrida Šimulionienė 
Pavaduoja Vita Paulauskienė
Smuiko vyr. mokytoja 
Smuiko prad. mokytoja
13
Arvydas Mišeikis
Metodinio pogrupio koordinatorius
Varinių pučiamųjų mokytojas metod.
14
Kastytis Mikiška
Birbynės mokytojas metod.
15
Ieva Kašėtienė
Fleitos mokytoja
16
Ričardas Čiupkovas 
Saksofono vyr. mokytojas
17
Nojus Jurkus 
Saksofono mokytojas 
18
Mindaugas Gecevičius
Valtornos vyr. mokytojas
19
Valentas Marozas 
Trombono prad. mokytojas
20
Tomas Lukošius
Mušamųjų instrumentų mokytojas metod.
21
Rokas Podelis  Orkestro mokytojas
22
Sandra Stasiūnaitė Luskevičienė
Solfedžio, muzikos istorijos mokytoja metod.
23
Roma Gorlačiovienė
Solfedžio, muzikos istorijos mokytoja metod.
(Trakų ir Lentvario sk.)
24
Birutė Mažrimienė
Šokio vyr. mokytoja
25
Vida Bagdonienė
Metodinio pogrupio koordinatorė
Šokio vyr. mokytoja
26
Akvilė Prakapienė
Šokio vyr. mokytoja
27
Božena Račinska
Šokio koncertmeisterė 
28
Rimantė Žuolytė 
Šokio koncertmeisterė 
29
Renata Mečkovskienė
Metodinio pogrupio koordinatorė
Dailės vyr. mokytoja
30
Girėnas Širbinskas
Dailės vyr. mokytojas 
31
Jonas Mečkovskij
Dailės vyr. mokytojas
32
Nijolė Mečkovskaja
Dailės vyr. mokytoja